«آغاز پایان»؛ راهکارهایی برای مرگ جمعیتی رژیم صهیونیستی

  • نویسنده‌‌ی این کتاب معتقد است توسعه‌ی فرهنگ ازدواج آسان، ترویج ارتقای الگوی فرزندآوری، مهاجرت نکردن و تداوم حضور در فلسطین، راه‌اندازی جنبش بازگشت آوارگان فلسطینی به وطن و هم‌چنین، شکستن حصر باریکه‌ی غزه از جمله راهکارهایی هستند که ذیل راهبردهای جمعیتی آزادسازی فلسطین و قدس شریف تعریف شده و روند مرگ جمعیتی رژیم صهیونیستی را تسریع می‌کنند.
تاریخ: ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ | شماره خبر: 5728

به گزارش کتابان به نقل از خبرگزاری مهر، کتاب «آغاز پایان؛ رصد تحولات آماری و راهبردهای جمعیتی آزادسازی فلسطین» نوشته‌ی صالح قاسمی به ‌تازگی توسط انتشارات سروش منتشر و راهی بازار نشر شده است.

سرزمین تاریخی و مقدس فلسطین، از دیرباز مورد توجه ادیان آسمانی و تمدن‌های بشری بوده است. از منظر ایدئولوژیک و دینی، فلسطین در گذشته ادیان آسمانی و حوادث آینده‌ی آخرالزمانی جهان بسیار تعیین‌کننده بوده و خواهد بود. همان‌طور که از دریچه‌ی مباحث استراتژیک و ژئوپلتیک نیز جغرافیای حساس این کشور باستانی در راهبردهای کلان جهانی، تعیین‌کننده‌ی برتری سیاسی قدرت‌های بین‌المللی بوده است. نظر به ابعاد اهمیت دینی و سیاسی این کشور بود که سازمان صهیونیسم جهانی این سرزمین مظلوم را برای اجرای طرح اسکان یهودیان صهیونیست و تأسیس رژیم نامشروع اسرائیل برگزید.

نویسنده‌ی کتاب پیش‌رو معتقد است توسعه‌ی فرهنگ ازدواج آسان، ترویج ارتقای الگوی فرزندآوری، مهاجرت نکردن و تداوم حضور در فلسطین، راه‌اندازی جنبش بازگشت آوارگان فلسطینی به وطن و هم‌چنین، شکستن حصر باریکه‌ی غزه از جمله راهکارهایی هستند که ذیل راهبردهای جمعیتی آزادسازی فلسطین و قدس شریف تعریف شده و روند مرگ جمعیتی رژیم صهیونیستی را تسریع می‌کنند.


شناسنامه: صالح قاسمی، آغاز پایان، تهران: سروش، چاپ نخست، ۱۴۰۰، بها: ۴۵ هزار تومان.


منبع:

دیدگاه های کاربران

دیدگاه شما