با این کتاب تعهدات رئیس‌جمهور به استان فارس قابل پی‌گیری است

  • سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس: هدف از تهیه‌ی این کتاب جمع‌بندی گزارش جامع سفر رئیس‌جمهور و شماری از اعضای هیأت‌دولت به استان فارس و مصوبات و تعهدات این سفر بوده است... این مجموعه‌ی مکتوب، یک آرشیو قابل اتکا از مصوبات نخستین سفر ریاست‌جمهوری به فارس بوده و می‌تواند در ارائه‌ی گزارش‌ها و پی‌گیری‌ها مورد نظر قرار گیرد...
تاریخ: ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ | شماره خبر: 5943

به گزارش کتابان به نقل از خبرگزاری مهر، سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس از انتشار کتابی با عنوان «گزارش نخستین سفر دولت سیزدهم به استان فارس» خبر داد. هادی بستام درباره‌ی جزئیات این خبر گفت:

هدف از تهیه‌ی این کتاب جمع‌بندی گزارش جامع سفر رئیس‌جمهور و شماری از اعضای هیأت‌دولت به استان فارس و مصوبات و تعهدات این سفر بوده است. در این کتاب، مشروح بازدیدهای ریاست‌جمهوری و اخبار مربوط به سفر ایشان به ویژه بیانات دکتر رئیسی در جلسه‌ی شورای اداری استان فارس منعکس شده است.

بازدیدهای انجام‌شده توسط برخی از اعضای هیأت‌دولت از شهرستان‌های فارس، سخنان آنان در جلسه‌ی شورای اداری استان، همه‌ی تعهدات مدیران ارشد دولت در شهرستان‌های استان در این کتاب گردآوری و منتشر شده است.

این مجموعه‌ی مکتوب، یک آرشیو قابل اتکا از مصوبات نخستین سفر ریاست‌جمهوری به فارس بوده و می‌تواند در ارائه‌ی گزارش‌ها و پی‌گیری‌ها مورد نظر قرار گیرد.

اقدام به موقع اداره‌ی کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس در زمینه‌ی انتشار کتاب سفر، امکان پی‌گیری هرچه دقیق‌تر و مؤثرتر مصوبات سفر رئیس‌ محترم جمهور و هیأت‌دولت به این استان را برای مدیران ملی و استانی فراهم خواهد کرد.

با هدف صرفه‌جویی در هزینه‌ها، تنها چند نسخه از این کتاب به شکل فیزیکی منتشر شده و برای استفاده صاحب‌نظران، رسانه‌ها و عموم جامعه نیز امکان انتشار نسخه‌ای از این کتاب در فضای مجازی فراهم شده است.


منبع:

دیدگاه های کاربران

دیدگاه شما