سبک زندگی پیامبر(ص) را در این کتاب بخوانید

  • «السیره العملیه للنبی المصطفی» در دو فصل: سیره رفتاری و شخصیتی در 27 موضوع و سیره اجتماعی رسول گرامی اسلام(ص) در 30 موضوع مبتنی بر احادیث تدوین شده است. تواضع با مردم، آداب خوردن و نوشیدن، تکریم و احترام به میهمان و آداب برخورد با آن، رفتار با همسر، آداب ذبح حیوانات، نظم در زندگی و... برخی از موضوعاتی است که در این کتاب، برگرفته از سیره نبی مکرم اسلام(ص)، به آن اشاره شده است.
تاریخ: ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ | شماره خبر: 2860

به گزارش کتابان، دومین جلد از کتاب «السیره العملیه للنبی المصطفی(ص)» به همت گروه حدیث بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی منتشر شد.

این کتاب توسط چند تن از مؤلفان ازجمله احمد آقایی ترابی، محمدعلی چناری، عباس علی صدیقی نسب، حبیب‌الله میرزایی، عبدالحسین انصاری، محمدرضا سیبویه و محمدحسن زبری قائنی به زبان عربی تهیه شده و در اختیار علاقه‌مندان قرارگرفته است.

«السیره العملیه للنبی المصطفی» در دو فصل: سیره رفتاری و شخصیتی در ۲۷ موضوع و سیره اجتماعی رسول گرامی اسلام(ص) در ۳۰ موضوع مبتنی بر احادیث تدوین شده است.

تواضع با مردم، آداب خوردن و نوشیدن، تکریم و احترام به میهمان و آداب برخورد با آن، رفتار با همسر، آداب ذبح حیوانات، نظم در زندگی و... برخی از موضوعاتی است که در کتاب «السیره العملیه للنبی المصطفی»، برگرفته از سیره نبی مکرم اسلام(ص)، به آن اشاره شده است.

گفتنی است: این اثر در شمارگان ۴۰۰ نسخه و در قطع وزیری توسط بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی به چاپ رسیده است.


منبع:

دیدگاه های کاربران

دیدگاه شما