مسابقه‌ی کتاب‌خوانی با محوریت «مصطفی(ص)؛ خواستنی‌ترین پیام‌آور برخاستن»

  • نسخه الکترونیک این کتاب از طریق اپلیکیشن کتابخوان پاتوق کتاب در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است. کتابخوان پاتوق کتاب، ضمن لحاظ امتیاز باشگاه مخاطبین پاتوق کتاب، برای تمامی شرکت‌کنندگان در آزمون این مسابقه، در انتهای مسابقه به 10 نفر از شرکت‌کنندگانی که امتیاز بالای 80 درصد کسب کرده باشند، به‌ قید قرعه، جوایزی تقدیم می‌کند. جوایز نقدی به افرادی تعلق می‌گیرد که نسخه‌ی الکترونیک کتاب را از طریق کتابخوان پاتوق کتاب خریداری کرده باشند.
تاریخ: ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ | شماره خبر: 5849

به گزارش کتابان به نقل از خبرگزاری تسنیم، کتابخوان پاتوق کتاب، با همراهی انتشارات قرآن و اهل‌بیت(ع)، در ایام ولادت حضرت ختمی‌مرتبت رسول اکرم(ص) و حضرت امام جعفر صادق(ع) اقدام به برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی با محوریت کتاب «مصطفی، خواستنی‌ترین پیام‌آور برخاستن» کرده است.


نسخه‌ی الکترونیک این کتاب با قیمت ۱۱هزار تومان از طریق اپلیکیشن کتابخوان پاتوق کتاب در اختیار علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی قرار گرفته است.

هم‌چنین کتابخوان پاتوق کتاب، ضمن لحاظ امتیاز باشگاه مخاطبین پاتوق کتاب، برای تمامی شرکت‌کنندگان در آزمون این مسابقه (معادل درصد کسب‌شده آن‌ها)، در انتهای مسابقه به ۱۰ نفر از شرکت‌کنندگانی که امتیاز بالای ۸۰ درصد کسب کرده باشند، به‌ قید قرعه، جوایزی به‌ شرح زیر تقدیم می‌کند:

نفرات اول تا سوم: هر کدام دو میلیون ریال جایزه نقدی

نفرات چهارم تا ششم: هر کدام یک ‌میلیون ریال جایزه نقدی

نفرات هفتم تا دهم: هر کدام ۵۰۰ هزار ریال اعتبار خرید از اپلیکیشن پاتوق کتاب

(جوایز نقدی به افرادی تعلق می‌گیرد که نسخه‌ی الکترونیک کتاب را از طریق کتابخوان پاتوق کتاب خریداری کرده باشند.)


علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند پس از مطالعه‌ی کتاب، از تاریخ ۱ الی ۷ آبان ماه سال جاری، با مراجه به سایت https://patogh.mobi  در مسابقه شرکت کنند و از جوایز درنظر‌گرفته‌شده آن بهره‌مند شوند.


شناسنامه: کاظم حاجی رجبعلی، «مصطفی؛ خواستنی‌ترین پیام‌آور برخاستن»، تهران: قرآن و اهل بیت، بهای نسخه‌ی چاپی: ۳۰ هزار تومان


منبع:

دیدگاه های کاربران

دیدگاه شما