مسابقه‌ی کتاب‌خوانی «دریادل»

  • مسابقه‌ی کتاب‌خوانی «دریادل» برگرفته از کتابی با همین نام به همت موسسه کتابرسان، انتشارات به‌نشر، نشر ستاره‌ها و پاتوق کتاب از ۲۵ آبان تا ۲۶ دی‌ماه برگزار می‌شود. این مسابقه ۲۰ میلیون تومان جایزه برای ۲۳ نفر برگزیده شامل ۳ جایزه ۲ میلیون تومانی، ۶ جایزه یک میلیون تومانی و ۱۴ جایزه ۵۰۰ هزار تومانی خواهد داشت.
تاریخ: ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ | شماره خبر: 6135

به گزارش کتابان به نقل از ایران‌آنلاین، مسابقه‌ی کتاب‌خوانی «دریادل» برگرفته از کتابی با همین نام به همت موسسه کتابرسان، انتشارات به‌نشر، نشر ستاره‌ها و پاتوق کتاب از ۲۵ آبان تا ۲۶ دی‌ماه برگزار می‌شود.

این مسابقه ۲۰ میلیون تومان جایزه برای ۲۳ نفر برگزیده شامل ۳ جایزه ۲ میلیون تومانی، ۶ جایزه یک میلیون تومانی و ۱۴ جایزه ۵۰۰ هزار تومانی خواهد داشت.

کتاب «دریادل»، دریایی از درد و دل‌های همسرانه و مادرانه‌ی فاطمه دهقانی همسر فداکار سردار شهید ابوالفضل رفیعی به قلم مریم قربان‌زاده است. سوژه‌های متنوع، دیالوگ‌هایی با لهجه‌ی مشهدی، ترسیم فضای اوایل انقلاب و شیرینی‌ها و سختی‌های آن زمان، جذابیت این کتاب را چند برابر کرده است.

شهید ابوالفضل رفیعی یکی از ۲ شهید گمنام مدفون در دانشگاه فردوسی مشهد است که پیکر پاکش پس از ۳۴ سال، در سال ۹۶ از طریق آزمایش دی‌. ان‌. ای شناسایی شد. فاطمه دهقانی همسرش نیز در اول دی‌ماه سال ۱۳۹۸ و پیش از مراسم رونمایی کتاب روایت زندگی‌اش به همسر شهیدش ملحق شده است.


شناسنامه‌ی کتاب: مریم قربان‌زاده، «دریادل»، مشهد: ستاره‌ها، ۱۳۹۷، بها: ۵۵ هزار تومان.منبع:

دیدگاه های کاربران

دیدگاه شما